Fuar Ekipman Kiralama
Kiralık Fuar Malzemeleri
Lcd Plazma Kiralama

FuarEkipman.com

Firmamız Kiralık LCD TV, Buzdolabı, Su Sebili, Çay Otomatı, Nescafe Otomatı, Masa Sandalye, Koltuk Takımı ve çeşitli malzeme kiralama için hizmetinizdeyiz. Ayrıca catering hizmetlerimiz, stand tasarımı ve uygulamalarımız deneyimli stand hosteslerimiz modern dans grupları ve müzik ekiplerimiz ile tam hizmet ajansı olarak hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Fuar standlarınızda, etkinlik, davet, kongre ve benzeri organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız kiralık malzemelerin tamamını Fuar Ekipman Kiralama Hizmetleri olarak tarafımızdan temin edebilirsiniz. Etkinliklerinizin süresi boyunca profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Standınızda gerekli olan malzemeleri nakliye ve kurulumu dahil olmak üzere teslim etmekteyiz. Oluşabilecek muhtemel kırılma çatlama gibi fiziksel ve mekanik arızalarda en kısa sürede gerekli değişim gerçekleştirilmektedir.

CNR ve TÜYAP fuar alanları için özel olarak ayırdığımız teknik servis ekiplerimiz gün boyunca fuar alanında yer almakta ve tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve pratik çözümler üretmektedir.

Kiralamayı düşündüğünüz her türlü ekipman ve malzeme için ekonomik kaliteli ve profesyonel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.